Mēs izstrādājam augstas kvalitātes produktus ar augstu uzturvērtību, gādājām par dzīvnieka veselību un veicinām ilgstošas un laimīgas attiecības starp mājdzīvniekiem un to īpašniekiem.

 

Kā tas viss sākās

Calibra – Čehu dzīvnieku barības zīmols balstās uz kopīgu veterinārārstu darbu, kas bija un paliek aizrautīgi kolēģi un draugi.

1990. gadu beigās progresīvam veterinārārstam un uzņēmējam Dr. Jaromiram Koudelam izdevās izveidot Noviko veterināro produktu izplatīšanas uzņēmumu. Šis uzņēmums bija septiņu draugu kopēja entuziasma un darba rezultāts, no kuriem 5  bijušie draugi-studenti Veterinārmedicīnas un farmācijas zinātņu universitātē Brno. Tā bija ārkārtīgi radoša grupa, kas auga tikpat ātri kā pati kompānija.

Mājdzīvnieki Calibra nozīmē visu

Draugi (pat labākie), ģimenes locekļi, dvēseles radinieki… tas gan īsumā, visi pozitīvie sinonīmi, ko jūs varat iedomāties. Mēs Calibra uzņēmumā pavadām daudz laika ar mājdzīvniekiem gan darbam, gan izklaidei. Tāpēc jūsu suņu un kaķu veselība vienmēr ir pirmā vietā. Mājdzīvnieki ir mūsu lielākā motivācija, kā arī padomdevēji un kritiķi.

Turpmāka attīstība

Calibra piedzīvojis veiksmīgu attīstību. Pašlaik Calibra aptver superpremium un premium dzīvnieku barības līnijas un iecienītākos Joy gardumus. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt arī augstās kvalitātes veterināro uzturu.

Esam lepni, ka eksportējam savus produktus uz vairāk kā 20 valstīm visā pasaulē. Mūsu starptautiskās komandas ievēro tās pašas vērtības un vēlmi strādāt, ka tas bija iecerēts 1990. gadu beigās Brno. Tādējādi mēs joprojām cenšamies izstrādāt augstākās kvalitātes produktus mājdzīvniekiem, aptverot visu pasauli.

Calibra zīmols

Ideja par savu dzīvnieku barības zīmolu radās 2001. gadā. Neskatoties uz to, ka tas nebija nekāds jaunums, tomēr galvenā atšķirība no citiem bija mūsu skaidrā uzskatā: Mājdzīvnieku aprūpe un to veselība vienmēr bija jauno veterinārārstu komandas stumjošais pamatprincips; uzņēmuma dibinātāji no paša sakuma sēkoja šim uzskatam. Visapkārt ir daudz lētu produktu par atbilstošām cenām. Tomēr ir vēlams pievērsties kvalitātei un atbalstīt veselīgu un ilgstošu mājdzīvnieku dzīvi ģimenes lokā.

Tas ir iespējams pateicoties koordinētai sadarbībai starp uztura un dzīvnieku veselības speciālistiem, laboratorijas diagnostikai, veterinārārstiem ar praktisku pieredzi, tehnologiem un ražošanas speciālistiem, dizaineriem utt.  Labi sabalansētas Calibra sastāva formulas izstrādāšana – ir rezultāts stabilai izcilai un ilgstošai sadarbībai starp vadošiem speciālistiem piem. no Vīnes un Berlīnes Veterinārajām Universitātēm vai laboratorijas un attīstības institūtiem Čehijā.

Vēsture

2001

gads - attīstības sākums

2004

pirmā superpremium sausās suņu barības līnija no 7 receptēm

2005

konservu līnija kucēniem un pieaugušiem suņiem no cūkgaļas un liellopu gaļas

2006

superpremium suņu barības līnijas paplašināšana ar 4 jauniem produktiem

2008

pirmie 2 gardumi suņu zobu veselībai

2009

jauns logotips

2009

4 jauni superpremium suņu sausās barības līnijas recepti (kopā 15)

2010

pirmā PREMIUM sausā suņu barības līnija no 5 receptēm

2011

jaunā gaļas un zobu veselības gardumu līnija Joy

2012

superpremium sausā kaķu barības līnija

2013

gaļas gardumi kaķiem un jauni gaļas un zobu veselības gardumi suņiem

2013

jaunā premium sausā suņu barības līnija ar sešām receptēm

2014

suņu konservu un kaķu mitras barības paciņu PREMIUM līnija

2015

veterinārā uztura sausā suņu un kaķu barība

2016

superpremium konservu līnija suņiem un kaķiem

2016

jauna superpremium līnija suņiem un kaķiem

2016

konservēta veterinārā uztura līnija

2017

jaunā sausas suņu barības PREMIUM līnija

2018

jaunas receptes veterinārām uzturam

2018

jaunā suņu konservu PREMIUM līnija

2019

jauns kaķu mitras barības paciņu klāsts

2019

jaunā Joy gardumu produkcija